Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
LED лампа Настільна Feron є чудовою заміною традиційних настільних ламп, і вона чудово зарекомендувала себе , як для освітлення столів школярів і студентів, так і для освітлення робочих поверхонь в офісах.
Світловий потік 400Lm. Колірна температура 6400К
3 рівні яскравості світла
2 положення згину консолі
Гарантія 1 рік
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колірна температура | 6400К |
| Кількість джерел світла | 30 |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 9 Вт |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 350 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
- Ціна: 614 ₴









