
Шинопровід Feron САВ1100 1м чорний посилений
- В наявності
- Код: 40001
269 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Однофазні трекові системи - дуже популярні рішення у сфері декоративної підсвітки торгових, житлових та інших приміщень. Це кращий варіант для створення спрямованого освітлення, вони підкреслюють деталі інтер'єру єру або можуть перетворити будинок у справжню арт-галерею. Переміщення світильників вздовж шинопроводу дозволяє створювати необхідні акценті в освітленні. Комплектуючі до трекових світильників дозволяють побудувати будь - яку конфігурацію конструкції шинопроводу безпосередньо на стелі.
Однофазний шинопровід призначений для трекових світильників. Він може кріпитися безпосередньо до стелі, і може бути з'єднаний в одну лінію або під кутом 90º за допомогою конекторів. Також шинопровід може монтуватися у вигляді навісу, завдяки тросовим підвісам.
Шинопровід CAB1100 - покращена конструкція, в порівнянні з моделлю CAB1000. Прямокутний переріз шинопроводу, збільшена товщина стінок та додаткове ребро жорсткості, збільшили міцність всієї конструкції та ії надійність при монтажі і експлуатації. Конструкція має канал для зручного монтажу кабелю в самому шинопроводі.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Розмір :33*20*1000 мм, Комплектація: шинопровід,заглушка, заглушка з клемах, комплект кріплень, Матеріал: алюміній.
ШИНОПРОВІД МАЄ ОБМЕЖЕННЯ ПО НАВАНТАЖЕННЮ І СТРУМУ!!!
Максимально рекомен-дованих струм на фазу шинопроводів моделі CAB1100 становить 8А.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Нове |
| Встановлення | Стельова |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 33 мм |
- Ціна: 269 ₴

