Модель АL5600 ROSE поєднує в собі незвичний та оригінальний дизайн, і високу потужність, яка дозволяє освітлювати приміщення зі значною площею. Світильник з таким особливим дизайном, сам по собі стане окрасою інтер'єрів не тільки житлових приміщень, а й приміщень кафе, готелів, ресторанів тощо.
Основні переваги світильника:
Дизайн. Декоративне оформлення центральної частини плафону створює надзвичайно гарне свічення візерунку при увімкненому світильнику.
Яскравість. Світильник має потужність 80W, який забезпечує комфортне якісне освітлення кімнати площею до 25 м.кв.
Комбінація світлових температур. При регулюванні світлової температури, відбувається комбінування різних світлових температур свічення центральної частини та основної частини плафону світильника.
Економічність. Сучасний світлодіодний світильник, що дозволяє зекономити до 85% електроенергії у порівнянні з використанням звичайної люстри.
Рівномірне свічення. Рівномірне розміщення світлодіодів по поверхні світильника забезпечує його однорідне свічення без виникнення темних зон.
Функція пам`яті. Останні налаштування яскравості та кольорової температури використовуються при наступному вмиканні світильника (вмикання-вимикання за допомогою пульту).
Світлова температура 3000-65000К Світловий потік max 5600Lm
Гарантія 24 місяці
Дистанційний пульт управління (батарейки у комплекті).
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 80 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 см |
| Діаметр | 480 см |
- Ціна: 2 362 ₴





