
Світлодіодний світильник Feron AL5350 60W BRILLANT-S
- Немає в наявності
- Код: 29722
2 494 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Feron BRILLANT-S - це сучасна, економічна та екологічна альтернатива люстр.
Основні переваги світильника:
Дизайн. Світильник має стильний лаконічний дизайн, який підійде для будь-якого типу приміщення. Завдяки прозорим вкрапленням в плафоні, а також теплим і білим світлодіодам, забезпечується ефект мерехтіння (зоряного неба) при включеному світильнику.
Економічність. Сучасний світлодіодний світильник, дозволяє заощадити до 85% електроенергії в порівнянні з використанням звичайної люстри.
Яскравість. Світильник потужність 60W, який забезпечує комфортне якісне освітлення кімнати площею до 20 м. кв.
Рівномірне світіння. Рівномірне розміщення світлодіодів по поверхні світильника забезпечує його однорідне світіння без виникнення темних зон.
Функція пам'яті. Останні налаштування яскравості і колірної температури використовуються при наступному включенні світильника (включення-виключення з допомогою пульта).
Дистанційний пульт управління (батарейки в комплекті).
Світлова температура 3000-4500-65000К Світловий потік max 4900Lm
гарантія 24мисяци
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від партії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 103 см |
| Діаметр | 509 см |
- Ціна: 2 494 ₴




