Feron EOS - це сучасна, економічна та екологічна альтернатива люстр.
Основні переваги світильника:
Дизайн. Світильник має стильний лаконічний дизайн, що підійде для будь-якого інтер'єру єру та типу приміщення. Завдяки прозорим вкрапленням в плафоні, а також теплим і білим світлодіодам, забезпечується ефект мерехтіння (зіркового неба) при увімкненому світильнику.
Економічність. Сучасний світлодіодний світильник, що дозволяє зекономити до 85% електроенергії в порівнянні з використанням звичайної люстри.
Яскравість. Світильник має потужність 60W, який забезпечує комфортне якісне освітлення кімнати площею до 20 м. кв.
Рівномірне свічення. Рівномірне розміщення світлодіодів по поверхні світильника забезпечує його однорідне свічення без виникнення темних зон.
Функція пам'яті. Останні налаштування яскравості та кольорової температури використовуються при наступному вмиканні світильника (вмикання-вимикання за допомогою пульта).
Функція RGB свічення. RGB - свічення має режими вибору одного з трьох кольорів свічення, або постійної зміни 7 кольорів по колу.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Гарантія 24 місяці
Дистанційний пульт управління (батарейки у комплекті).
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 85 мм |
| Діаметр | 490 мм |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Да |
| Світловий потік | 4900 |
| Стан | Нове |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виготовлення | Арт-деко |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Форма | Круглий |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | BRG |
| Основні | |
| Колірна температура | 3000-4500-6500K+RGB |
- Ціна: 2 625 ₴











