
Світлодіодній світильник Feron AL5000 60W STARLIGHT з RGB
- Немає в наявності
- Код: 01626
2 404 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Feron STARLIGHT - це сучасна, економічна та екологічна альтернатива люстр.
Основні переваги світильника:
Дизайн. Світильник має стильний лаконічний дизайн, що підійде для будь-якого інтер'єру єру та типу приміщення. Завдяки прозорим вкрапленням в плафоні, а також теплим і білим світлодіодам, забезпечується ефект мерехтіння (зіркового неба) при увімкненому світильнику.
Економічність. Сучасний світлодіодний світильник, що дозволяє зекономити до 85% електроенергії в порівнянні з використанням звичайної люстри.
Яскравість. Світильник має потужність 60W, який забезпечує комфортне якісне освітлення кімнати площею до 20 м. кв.
Рівномірне свічення. Рівномірне розміщення світлодіодів по поверхні світильника забезпечує його однорідне свічення без виникнення темних зон.
Функція пам'яті. Останні налаштування яскравості та кольорової температури використовуються при наступному вмиканні світильника (вмикання-вимикання за допомогою пульта).
Функція RGB свічення. RGB - свічення має режими вибору одного з трьох кольорів свічення, або постійної зміни 7 кольорів по колу.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Світлова температура 3000-4500-65000К+RGB Світловий потік max 4900Lm
Дистанційний пульт управління (батарейки у комплекті).
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Гарантія 24 місяці
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Світловий потік | 4900 лм |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 78 см |
| Діаметр | 555 см |
| Основні | |
| Колірна температура | 3000-4500-6500K+RGB |
- Ціна: 2 404 ₴









