Feron DIAMOND- це сучасна, економічна та екологічна альтернатива люстр.
Основні переваги світильника:
Дизайн. Світильник має стильний лаконічний дизайн, що підійде для будь-якого інтер'єру та типу приміщення. Завдяки прозорим вкрапленням в плафоні, а також теплим і білим світлодіодам, забезпечується ефект мерехтіння (зіркового неба) при увімкненому світильнику.
Економічність. Сучасний світлодіодний світильник, що дозволяє зекономити до 85% електроенергії в порівнянні з використанням звичайної люстри.
Яскравість. Світильник має потужність 36W, який забезпечує комфортне якісне освітлення кімнати площею до 10 кв. м.
Рівномірне свічення. Рівномірне розміщення світлодіодів по поверхні світильника забезпечує його однорідне свічення без виникнення темних зон.
Функція пам'яті. Останні налаштування яскравості та кольорової температури використовуються при наступному вмиканні світильника (вмикання-вимикання за допомогою пульта).
Гарантія 24 місяці
Дистанційний пульт управління (батарейки у комплекті).
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 36 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 85 мм |
| Діаметр | 400 мм |
| Світловий потік | 2880 |
| Основні | |
| Колірна температура | 3000-4500-6500К |
- Ціна: 1 470 ₴










