Feron BRILLANT- - це сучасна, економічна та екологічна альтернатива люстрам.
Основні переваги світильника:
Дизайн. Світильник має стильний лаконічний дизайн, що підійде для будь-якого інтер'єру та типу приміщення. Завдяки прозорим вкрапленням в плафоні, а також теплим і білим світлодіодам, забезпечується ефект мерехтіння (зіркового неба) при увімкненому світильнику.
Економічність. Сучасний світлодіодний світильник, що дозволяє зекономити до 85% електроенергії у порівнянні з використанням звичайної люстри.
Яскравість. Світильник має потужність 36W, який забезпечує комфортне якісне освітлення кімнати площею до 15 м.кв.
Рівномірне свічення. Рівномірне розміщення світлодіодів по поверхні світильника забезпечує його однорідне свічення без виникнення темних зон.
Функція пам'яті. Останні налаштування яскравості та кольорової температури використовуються при наступному вмиканні світильника (вмикання-вимикання за допомогою пульта).
Дистанційний пульт керування (батарейки у комплекті).
Світлова температура 3000-4500-65000К Світловий потік max 2880Lm
Гарантія 24 місяці
Дистанційний пульт управління (батарейки у комплекті).
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 36 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Світловий потік | 2880 лм |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 см |
| Діаметр | 400 см |
| Основні | |
| Колірна температура | 3000-4500-6500К |
- Ціна: 1 778 ₴









