
Світлодіодний світильник Feron AL542 10W білий хром
- В наявності
- Код: 32592
600 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Накладний світлодіодний світильник Feron 542. Використання світлодіодного світильника дозволяє економити 90% електроенергії, у порівнянні зі звичайними лампами розжарювання, та 40% у порівнянні з енергоощадливими лампами. Має значний ресурс роботи в 50 000 годин, завдяки використанню передових технологій виробництва та сучасних матеріалів і комплектуючих. Це екологічний світильник - в ньому відсутні інфрачервоні на УФ випромінювання. Світильник вмикається миттєво та забезпечує рівномірне, яскраве, стабільне свічення без мерехтіння. Використовується в якості як основне, так акцентне освітлення у сфері інтер'єрної підсвітки житлових, торговельних та адміністративних приміщень, кафе та ресторанів, виставкових залів, галерей та інше.
Дизайн поєднується з трековим світильником AL111
Характеристики Потужність: 10W Світловий потік: 850Lm Температура світла: 4000k Клас захисту: IP20 Кут: 35° Ресурс: 50000 год Якість світла:> 80 Ra Клас енергоспоживання: А + Напруга: AC170-265V Частота: 50 / 60Hz Габарити: 80mm x 105mm Матеріал корпусу: Алюміній Колір корпусу: білий хром, Матеріал розсіювача: Лінза, Тип світлодіодів: LED COB
Гарантія 12 місяців
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 105 см |
| Діаметр | 80 см |
- Ціна: 600 ₴


