
Світлодіодний світильник Feron HL534 10W білий
- Готово до відправки
- Код: 32584
509 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодний Накладний світильник Feron HL534 може використовується в якості як основного, так акцентного освітлення у сфері інтер'єрної підсвітки житлових, торговельних та адміністративних приміщень, кафе та ресторанів, виставкових залів, галерей та інше. Завдяки підвісу довжиною 1,2 м та спеціальному фіксатору, висоту встановлення світильника можна регулювати за власним вподобанням та в залежності від висоти стелі. Використання світлодіодного світильника дозволяє економити 90% електроенергії, у порівнянні зі звичайними лампами розжарювання, та 40% у порівнянні з енергоощадливими лампами. Має значний ресурс роботи 50 000 годин, завдяки використанню передових технологій виробництва та сучасних матеріалів і комплектуючих. Це екологічний світильник - у ньому відсутні інфрачервоні на УФ випромінювання. Світильник вмикається миттєво та забезпечує рівномірне, яскраве, стабільне свічення без мерехтіння.
Дизайн поєднуються з трековим світильником AL119
Характеристики Потужність: 10W Світловий потік: 850Lm Температура світла: 4000k Клас захисту: IP40 Кут: 35° Ресурс: 50000 рік Якість світла:> 80 Ra Клас енергоспоживання: А + Напруга: AC170-265V Частота: 50 / 60Hz Габарити: 60mm x 300mm ( підвіс 1200 мм) , Матеріал корпусу: Алюміній Колір корпусу: білий, Матеріал розсіювача: лінза, Тип світлодіодів: LED COB
Гарантія 12 місяців
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300 см |
| Діаметр | 60 см |
- Ціна: 509 ₴



