
Світильник Feron ML302 чорний
- В наявності
- Код: 32866
252 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Накладний поворотний світильник Feron ML302 використовуються в якості як основного, так і акцентного освітлення у сфері інтер'єрі єрної підсвітки житлових, торговельних та адміністративних приміщень, кафе та ресторанів, виставкових залів, галерей та ін. Світильник обладнань патроном GU10, тож ви самі можете обирати лампу для них, і таким чином керувати яскравістю та температурою свічення.
Характеристики Патрон: GU 10, Тип лампи: MR-16, Клас захисту: IP20, Напуга: 230V Габарити: 80mm x 90mm , Матеріал корпусу: алюміній ,Колір корпусу: чорний.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | GU10 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 см |
| Діаметр | 80 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Галогенна |
- Ціна: 252 ₴



