
Накладний поворотний світильник Feron МL310 білий
- В наявності
- Код: 32961
294 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Накладний поворотний світильник ML310 під лампу MR-16 GU10, може використовується в якості як основного, так акцентного освітлення у сфері інтер'єрної підсвітки житлових, торговельних та адміністративних приміщень, кафе та ресторанів, виставкових залів, галерей та інше. Лаконічний універсальний дизайн та компактні розміри дозволяють встановити такий світильник у будь-якому інтер'єрі. Світильник має зручне регулювання напрямку світлового потоку: на 350° по горизонтальній осі на 180° по вертикальній. Також він обладнань патроном GU10, тож ви самі можете зверни лампу і таким чином керувати яскравістю та температурою свічення. Світильник має фіксуюче кільце, що перекриває контури лампи. Завдяки цьому він виглядає цілісною конструкцією без зайвих елементів та зазорів. Закріплюючі гвинти, що з'єднують основу світильника та фіксуючу планку, пофарбовані в колір світильника і втоплені в його корпус, завдяки фаскам на фіксуючих отворах, що робить гвинти непомітними. Корпус світильника виконаний із алюмінію, що на відміну від дешевих аналогів з металевим корпусом, не схильний до корозії. Завдяки пружинам в середині світильника, лампа надійно притискається до фіксуючого кільця без зазорів.
Характеристики Патрон: GU 10, Тип лампи: MR-16, Клас захисту: IP20, Напруга: 230V Габарити: 56mm x 170mm , Матеріал корпусу: алюміній ,Колір корпусу: білий.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | GU10 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 170 см |
| Діаметр | 56 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Галогенна |
- Ціна: 294 ₴


