Підвісний світильник Feron ML320 під лампу MR-16 GU10 може використовуватися в якості як основного, так акцентного освітлення у сфері інтер'єрної підсвітки житлових, торговельних та адміністративних приміщень, кафе та ресторанів, виставкових залів, галерей та інше. Завдяки підвісу довжиною 1,2 м та спеціальному фіксатору, висоту світильника можна регулювати за власним вподобанням та в залежності від висоти стелі. Також в основі світильника є відчини для кріплення , які дозволяють використовувати як світильник підвісний, так і накладний. Світильник має фіксуюче кільце, що перекриває контури лампі. Завдяки цьому він виглядає цілісною конструкцією без зайвих елементів та зазорів. Закріплюючі гвинти, що з'єднують основу світильника та фіксуючу планку, пофарбовані в колір світильника і втоплені в його корпус, завдяки фасок на фіксуючих отворах, що робить гвинти непомітними. Корпус світильника виконаний із алюмінію, що на відміну від дешевих аналогів з металевим корпусом, не схильний до корозії. Завдяки пружинам всередині світильника, лампа надійно притискається до фіксуючого кільця без зазорів.
Характеристики Патрон: GU 10, Тип лампи: MR-16, Клас захисту: IP20, Напруга: 230V Габарити: 56mm x 200mm ( підвіс 1200mm) , Матеріал корпусу: алюміній ,Колір корпусу: білий.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | GU10 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 56 см |
| Висота | 200 см |
- Ціна: 333 ₴



