
Світлодіодний прожектор з датчиком руху Feron LL-803 30W
- Немає в наявності
- Код: 32264
662 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Нова серія багатоматричних прожекторів Feron виконанні з використанням виробником нових економічних технологій, із збереженням типових показників енергоефективності та стандартів якості, що дозволило отримати більш конкурентно здатну вартість прожекторів.
Надійна конструкція Прожектор має міцний корпус з литого під тиском алюмінію і загартованого удароміцного скла. Високий рівень захисту IP65 і широкий діапазон робочих температур від -20 до + 45С
Якісний драйвер Драйвер забезпечує стабільну роботу прожекторів в діапазоні напруги 175-265V. Коефіцієнт напруги (PF) 0,9.
Додатковий захист Драйвер прожектора додатково захисту від імпульсних перепадів 2kV.
Якісні світлодіоди Використані більш ефективні та надійні світлодіоди нового покоління, стійких до появи світлових дефектів.
Компактний корпус Завдяки вузькому корпусу, можливий монтаж у ніші невеликої глибини і важкі для встановлення місця.
Енергоефективність 60Lm / W
Економія Економить понад 80% енергії в порівнянні з галогенними, мателогалогеннимы і натриевимим прожекторами, завдяки світловий технології.
Ресурс роботи 30 000 годин
Гарантія 12 місяців
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від партії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення ландшафтів, Для ЖКГ |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6400К |
| Кількість в упаковці | 20 шт. |
| Кількість світлодіодів | 21 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 30 Вт |
| Світловий потік | 2400 лм |
| Спосіб монтажу | На консоль |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Термін служби | 3 років |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Додаткові характеристики | |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Датчик руху | Так |
| Захисна решітка | Ні |
| Кут випромінювання світла | 100 град. |
| Максимальна робоча температура | 35 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Розміри | |
| Висота | 23.2 см |
| Довжина | 18.4 см |
| Ширина | 5.7 см |
- Ціна: 662 ₴






