
Прожектор світлодіодний з датчиком руху Horoz Electric "PARS / S-10" 10W 6400K
- Немає в наявності
- Код: 068-009-0010
398,58 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Прожектор светодиодный PARS / S-10 - производитель Horoz Electric.
Використовується для зовнішнього освітлення складських приміщень, парків, вулиць, фасадів будівель, вітрин, автомийок, спортивних майданчиків, стадіонів, промислових об'єктів. Висока ефективність світлодіодів дає можливість висвітлити необхідну територію ступінь пило-та вологозахисту - IP65. Прожектор не боїться вологи, опадів, пилу. В даному прожекторі використовуються технології освітлення SMD LED, яка забезпечує впевнене освітлення, термін служби до 30000 годин безперервного світіння. Оснащений інфрачервоним датчиком руху (PIR).
Переваги світлодіодного прожектора PARS / S-10:
економічність.
інфрачервоний датчик руху.
Міцний зносостійкій корпус.
Відсутність шкідливих випромінювань в діапазоні світла.
стійкість до зовнішніх впливів (пилу, волога, низьких температур).
Швидко і Зручний монтаж.
Гарантійний термін 24 місяці
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від партії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення ландшафтів, Для ЖКГ |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6400К |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Кількість світлодіодів | 14 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 10 Вт |
| Світловий потік | 800 лм |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Термін служби | 3 років |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Розміри | |
| Висота | 15.7 см |
| Довжина | 11.2 см |
| Ширина | 4 см |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик руху | Так |
| Захисна решітка | Ні |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Максимальна робоча температура | 35 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
- Ціна: 398,58 ₴

