Світлодіодний світильник Feron AL534 20W 5000К є гарним та економічним рішенням для інтер'єру побутових та громадських приміщень. Вироблений з легких матеріалів, простий у монтажі, економічний та довговічний. Завдяки світлодіодній технології дозволяє економити 90% електроенергії в порівнянні з лампами розжарювання та 85% у порівнянні з галогенними лампами. Має значний ресурс роботи у 30 000 годин, завдяки використанню передових технологій виробництва та сучасних матеріалів і комплектуючих. Це екологічний світильник - у ньому відсутні інфрачервоні на УФ випромінювання. Світильник вмикається миттєво та забезпечує рівномірне, яскраве, стабільне свічення без мерехтіння. Світловий потік 1600Lm.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Гарантія 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 1600 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 65 см |
| Діаметр | 330 см |
- Ціна: 768 ₴



