Світлодіодний накладний неповоротний світильник ЖКГ Feron AL3005 15W 4000К .
Використання світлодіодного світильника дозволяє економити 90% електроенергії, у порівнянні зі звичайними лампами розжарювання, та 40% у порівнянні з енергоощадливими лампами. Має значний ресурс роботи в 30 000 годин, завдяки використанню передових технологій виробництва та сучасних матеріалів і комплектуючих. Це екологічний світильник - в ньому відсутні інфрачервоні на УФ випромінювання. Світильник вмикається миттєво та забезпечує рівномірне, яскраве, стабільне свічення без мерехтіння. Він легко монтується, завдяки елементам кріплення, що постачаються в комплекті. Використовується для освітлення допоміжних приміщень житлових та адміністративних споруд: сходинкових прольотів, коридорів, санвузлів, ванних кімнат та інше. Завдяки пило вологозахисту може використовуватися для освітлення приміщень саун та бань.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Гарантія 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Полікарбонат |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 15 Вт |
| Світловий потік | 1200 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 66 см |
| Діаметр | 180 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 326 ₴



