
Світлодіодний світильник Feron AL777 5W білий
- Готово до відправки
- Код: 28680
182 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодний вбудований неповоротний світильник Feron AL777 5W 4000К - є аналогом світильників типу downlight. Використання світлодіодного світильника дозволяє зекономити 90% електроенергії, у порівнянні зі світильниками у яких використовуються лампи розжарювання та більше 50%, у порівнянні з тімі, у яких використовуються лампи енергоощадливі. Мають значний ресурс роботи до 30 000 годин, завдяки використанню передових технологій виробництва та сучасних матеріалів і комплектуючих. Це екологічний світильник - у ньому відсутні інфрачервоні на УФ випромінювання. Світильник вмикається миттєво та забезпечує рівномірне, яскраве, стабільне свічення без мерехтіння та бліків. Це створює комфортні умови як для роботи, так і відпочинку. Світильник дуже простий в підключенні та монтажі. Світлодіодні світильники TM Feron - це сучасний надійний продукт високої якості для освітлення житлових, адміністративно-офісних, торговельних, общественных та ін. приміщень. Світловий потік 400Lm. Вбудований розмір 68mm.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Гарантія 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Полікарбонат |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 5 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 400 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Врізний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 28 см |
| Діаметр | 93 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |
| Габаритний розмір | |
| вбудовуваний розмір | 68мм |
- Ціна: 182 ₴


