топ продаж

Вбудований світильник Feron DL6003 чорний-золото
- Готово до відправки
- Код: 29731
159 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник вбудований поворотний DL6003 - це зразок елегантності та сучасності. Цей світильник підкреслює індивідуальність житлового простору і забезпечує додаткову підсвітку приміщення. Мініатюрний світильник DL6003 після монтажу практично непомітно. Назовні тільки діаметр 68mm і світло ніби прямує прямо зі стелі. Глибоке розміщення джерела освітлення гарантує високий рівень зорового комфорту.
кольорове литво
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Напруга мережі | Дванадцять, 220~240 В |
| Потужність лампи | 50 Вт |
| Спрямоване світло | Так |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Тип цоколя | G5.3 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Діаметр | 68 мм |
| Діаметр врізного отвору | 62 мм |
- Ціна: 159 ₴



