Топ

Вбудований світильник Feron DL6110 срібло
- В наявності
- Код: 28942
184 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вбудований світильник DL6110 - поворотний вбудований світильник. СЕРІЯ ALUMINIUM
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Колір арматури (підстави) | Срібло |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Напруга мережі | Дванадцять, 220~240 В |
| Потужність лампи | 50 Вт |
| Спрямоване світло | Так |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Тип цоколя | G5.3 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Діаметр | 92 мм |
| Діаметр врізного отвору | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Світло-сірий |
- Ціна: 184 ₴




