
Вбудований світильник Feron DL0380 білий
- Готово до відправки
- Код: 40032
91 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Вбудований світлодіодний світильник DL0380 - може бути використана як основного освітлення, так і для світлових акцентів в певних ділянках приміщення, або на окремих предметах інтер'єру. Лаконічний і універсальний дизайн дозволяє встановити такі світильники в будь-якому типі інтер'єру і приміщенні - в житлових, торгових і адміністративних приміщеннях, кафе, ресторанах, готелях і т. Конструкція кріплення лампи передбачає її поглиблене розташування, що відповідає останнім тенденціям в дизайні інтер'єрів, і дозволяє створити акцентоване освітлення. Такий спосіб розташування лампи створює максимально м'яке, приємне і комфортне для сприйняття світла, без ефекту засліплення. Світильник виготовлений з високоякісного термостійкого пластику, не жовтіє в процесі експлуатації. По своїх характеристиках такі світильник нічим не поступаються світильників з металевими або іншими комплектуванням. Завдяки поворотному плафона можливо регулювати напрямок світлового потоку.
Використовувати тільки зі світлодіодною лампою.
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | Дванадцять, 220~240 В |
| Потужність лампи | 50 Вт |
| Спрямоване світло | Так |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Тип цоколя | G5.3 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 27 мм |
| Довжина | 93 мм |
| Діаметр врізного отвору | 75 мм |
| Ширина | 93 мм |
- Ціна: 91 ₴






