
Світлодіодна лінійка MTK2-5730CW 220V 8W 6500К 60см прозора
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1011937
85 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодна лінійка 220 - це універсальний лінійний світлодіодний світильник, основним призначенням якого є підсвічування різних робочих зон всередині приміщення. Корпус цього виробу виготовлений з прозорого або матового пластика, усередині розташована алюмінієва плата з діодами. Лінійка живеться безпосередньо від мережі 220 вольт без додаткових драйверів і блоків живлення.
Основні характеристики
Виробник: Світлодіодні технології, Колір світіння: Холодний білий, температура світіння: 6000-6500K, Потужність: 8W, Світловий потік: 850Lm Кількість Led / m: 65, Тип діодів: smd5730, Ступінь захисту: IP44, Кут розсіювання: 120 °, Робочий ресурс 30000 ч, Розмір: 15mm * 9mm * 600mm, Гарантійний термін: 6 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 8 Вт |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 9 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Тип освітлення | Світлодіодна підсвітка |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
- Ціна: 85 ₴


