
Світлодіодна лінійка MTK2-5730CW 220V 13W 6500 K 100 см прозора
- Немає в наявності
- Код: 1011935
110 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодна лінійка 220 — це універсальний лінійний світлодіодний світильник, основним призначенням якого є підсвічування різних робочих зон усередині приміщення. Корпус цього виробу виготовлений із прозорого або матового пластику, всередині розташована алюмінієва плата з діодами. Лінійка живе безпосередньо від мережі 220 вольтів без додаткових драйверів і блоків живлення.
Основні характеристики
Виробник: Світлодіодні технології, Колір світіння: Холодний білий, температура світіння: 6000-6500K, Потужність: 13W, Світловий потік: 1200Lm Кількість Led/m: 80, Тип діодів: smd5730, Ступінь захисту: IP44, Кут розсіювання: 120 °, Робочий ресурс 30 000 рік, Розмір: 15mm * 9 mm * 300 mm, гарантійний термін: 6 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Світильник накладний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 13 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Колір | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Висота | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Тип освітлення | Світлодіодна підсвітка |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
- Ціна: 110 ₴


