
Світлодіодна лінійка магістральна CW 220 6000- 6500К 60см матова
- Готово до відправки
- Код: 1019187
90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодна лінійка 220 - це універсальний лінійний світлодіодний світильник, основним призначенням якого є підсвічування різних робочих зон всередині приміщення. Корпус цього виробу виготовлений з прозорого або матового пластика, усередині розташована алюмінієва плата з діодами. Лінійка живеться безпосередньо від мережі 220 вольт без додаткових драйверів і блоків живлення.
ЛЕГКЕ З'ЄДНАННЯ МІЖ БУДЬ-ЯКИМИ РОЗМІРАМИ ЛІНІЙКИ.
Основні характеристики
Виробник: Світлодіодні технології, Колір світіння: Холодний білий, температура світіння: 6000-6500K, Потужність: 10W, Світловий потік: 1000Lm Кількість Led / m: 24 Тип діодів: smd2835, Ступінь захисту: IP44, Кут розсіювання: 120 °, Робочий ресурс 30000 ч, Розмір: 15mm * 8mm * 600mm, Гарантійний термін: 6 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 8 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Основні атрибути | |
| Тип освітлення | Світлодіодна підсвітка |
- Ціна: 90 ₴



