
Вбудований світильник Lemanso DL2005 титан хром
- Готово до відправки
- Код: DL2005
61 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник Lemanso DL2008 - вбудований плоскоповоротний світильник.
Штампований метал.
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від партії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність лампи | 50 Вт |
| Спрямоване світло | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Тип цоколя | G5.3 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 35 мм |
| Діаметр | 92 мм |
| Діаметр врізного отвору | 74 мм |
- Ціна: 61 ₴

