
Вбудований світильник Lemanso AL 8179 титан золото
- Немає в наявності
30 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник Lemanso AL 8179 - світильник вбудований поворотний під рефлекторну лампу R-39
Штампований метал.
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від партії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Спрямоване світло | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Тип цоколя | E14 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Діаметр | 100 мм |
| Діаметр врізного отвору | 85 мм |
- Ціна: 30 ₴

