Топ

Енергометр Feron TM55
- Готово до відправки
- Код: 23246
860 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Енергометр дозволяє отримати інформацію про кількість і вартість електроенергії, споживаної окремими електричними пристроями в конкретний момент або окремий проміжок часу, а також дані про напрузі і частоті самої мережі.
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Загальні | |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 77 мм |
| Споживана потужність | 3500 Вт |
| Ширина | 72 мм |
| Технічні характеристики | |
| Максимальний струм комутації | 16 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Частота струму | 50 Гц |
- Ціна: 860 ₴

