
Світлодіодна лампа Feron LB-700 10W E27 6400K
- Готово до відправки
- Код: 01754
45 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодна лампа Feron LB-700 10W E27 6400K це лампа з серії Standard. Серія ламп для споживачів, що шукають гідне якість продукту і водночас помірну ціну на нього. Корпус ламп виготовлений з сучасної теплостійкою пластмаси і зберігає всі необхідні параметри для тепловідведення. Тепловий режим світлодіодів повністю відповідає такій конструкції корпусу. Лампи оснащені IC-драйверами, захищає їх від перепадів напруги. Крім того, в лампах Standard, як і в інших світлодіодних лампах Feron, відсутні пульсації, які забезпечують комфортний режим її роботи. Таким чином, дана серія ламп поєднала в собі сучасні інноваційні матеріали, висока якість виробництва і естетичну привабливість. Лампа є аналогом лампи розжарювання потужністю 100W. Має тривалий ресурс роботи, становить 30 000 годин. Призначена для використання як основне джерело світла.
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від партії.
ВСІ лампочки перед відправкою перевіряються на справність !!! Гарантійний термін 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 100 Вт |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Кут свічення | 200 град. |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Максимальна робоча напруга | 265 В |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 10 Вт |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Форма лампочки | Груша |
| Цоколь | E27 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 113 мм |
| Діаметр | 60 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюмопласт |
| Робоче положення | Універсальне |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 850 лм |
- Ціна: 45 ₴



