хіт продаж

Світлодіодна лампа Feron LB-737 6W 2700K E27 свічка
- В наявності
- Код: 25679
46 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна лампа Feron LB-737 6W 2700K E27 це лампа з серії Standard. Лампа сегмента економ, відрізняється помірною ціною. Корпус виготовлений з пластмаси яка ефективно розсіює тепло, володіє всіма необхідними властивостями для ефективного тепловідводу. Є аналогом лампи розжарювання потужністю 60W. Ресурс роботи становить 25 000 годин. У лампі використовуються якісні світлодіоди і електронні комплектуючі, що забезпечують надійність і довговічність ламп. Може використовуватися як для основної, так і декоративного підсвічування.
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від партії.
ВСІ лампочки перед відправкою перевіряються на справність !!! Гарантійний термін 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 60 Вт |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Кут свічення | 200 град. |
| Максимальна колірна температура | 2700 К |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 6 Вт |
| Термін служби ламп | 25000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Форма лампочки | Свічка |
| Цоколь | E27 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Діаметр | 37 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюмопласт |
| Робоче положення | Універсальне |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 500 лм |
- Ціна: 46 ₴



