
Світлодіодна лампа Feron LB-195 7W E27 4000K куля
- Готово до відправки
- Код: 25812
55 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодна лампа Feron LB-195 7W E27 4000K это лампа из серии Saffit.Серия ламп SAFFIT - лампа нового поколения с повышенной энергоэффективностью (класс А ++). В конструкции используются светодиоды последнего поколения с повышенной светоотдачей и качественные электронные комплектующие, обеспечивающие надежность и долговечность ламп. Корпус изготовлен из сочетания упрощенной алюминиевой формы и пластмассы хорошо рассеивает тепло. Лампа является аналогом лампы накаливания мощностью 70W. Имеет длительный ресурс работы, составляет 30 000 часов. Может использоваться как для основного, так и для декоративного освещения.
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від партії.
ВСІ лампочки перед відправкою перевіряються на справність !!! Гарантійний термін 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 70 Вт |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Кут свічення | 200 град. |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 7 Вт |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Форма лампочки | Кулька |
| Цоколь | E27 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 82 мм |
| Діаметр | 45 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюмопласт |
| Робоче положення | Універсальне |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 720 лм |
- Ціна: 55 ₴


