
Світлодіодна лампа Feron LB-907 7W E27 4000K
- Немає в наявності
- Код: 40011
46 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодна лампа Feron LB-907 7W E27 4000K це лампа із серії Standard. Серія ламп для споживачів, які шукають гідну якість продукту й одночасно помірну ціну на нього. Корпус ламп виготовлений із сучасної теплостійкої пластмаси та зберігає всі необхідні параметри для тепловідведення. Тепловий режим світлодіодів повністю відповідає такій конструкції корпусу. Лампи обладнані IC-драйверами, захищає їх від перепадів напруги. Крім того, у лампах Standard, як і в інших світлодіодних лампах Feron, немає пульсації, які забезпечують комфортний режим її роботи. Отже, ця серія ламп поєднала в собі сучасні інноваційні матеріали, високу якість виробництва й естетичну привабливість. Лампа є аналогом лампи розжарювання потужністю 100W. Має тривалий ресурс роботи, становить 30 000 годин. Призначена для використання як основне джерело світла.
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від партії.
ВСЕ лампочки перед відправленням перевіряються на справність!!! Гарантійний термін 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 70 Вт |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Кут свічення | 200 град. |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Максимальна робоча напруга | 265 В |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 7 Вт |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Форма лампочки | Груша |
| Цоколь | E27 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 103 мм |
| Діаметр | 58 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюмопласт |
| Робоче положення | Універсальне |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 600 лм |
- Ціна: 46 ₴



