
Світлодіодна лампа Feron LB-240 4W GU5.3 2700K
- Готово до відправки
- Код: 25682
49 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Лампа LB-240 з серії Standard. Це серія ламп для споживачів, які шукають гідне якість продукту і одночасно помірну ціну на нього. Корпус ламп виготовлений з сучасної теплостійкою пластмаси і зберігає всі необхідні параметри для відводу тепла. Тепловий режим світлодіодів повністю відповідає такій конструкції корпусу. Лампи оснащені IC-драйверами, захищає їх від перепадів напруги. Крім того, в лампах Standard, як і в інших світлодіодних лампах Feron, відсутні пульсації, які забезпечують комфортний режим її роботи. Таким чином, дана серія ламп поєднала в собі сучасні інноваційні матеріали, висока якість виробництва і естетичну привабливість. Лампа є аналогом лампи розжарювання потужністю 40W. Має тривалий ресурс роботи, становить 25 000 годин. Призначена для використання в точкових світильниках.
Гарантійний термін 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 40 Вт |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Кут свічення | 120 град. |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Максимальна колірна температура | 2700 К |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 4 Вт |
| Термін служби ламп | 25000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Штир |
| Цоколь | G5.3 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 50 мм |
| Діаметр | 50 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюмопласт |
| Робоче положення | Універсальне |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 300 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма лампочки | MR16 |
- Ціна: 49 ₴



