
Світлодіодна лампа Feron LB-271 3W Gu 5.3 6400K
- Готово до відправки
- Код: 25553
63 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Лампа LB-271 з серії Standard. Це серія ламп для споживачів, що шукають гідне якість продукту і водночас помірну ціну на нього. Корпус ламп виготовлений з сучасної теплостійкою пластмаси і зберігає всі необхідні параметри для тепловідведення. Тепловий режим світлодіодів повністю відповідає такій конструкції корпусу. Лампи оснащені IC-драйверами, захищає їх від перепадів напруги. Крім того, в лампах Standard, як і в інших світлодіодних лампах Feron, відсутні пульсації, які забезпечують комфортний режим її роботи. Таким чином, дана серія ламп поєднала в собі сучасні інноваційні матеріали, висока якість виробництва і естетичну привабливість. Лампа є аналогом лампи розжарювання потужністю 30W. Має тривалий ресурс роботи, становить 30 000 годин. Призначена для використання точкових світильників
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від партії.
ВСІ лампочки перед відправкою перевіряються на справність !!! Гарантійний термін 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 30 Вт |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Кут свічення | 120 град. |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 3 Вт |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Штир |
| Цоколь | G5.3 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 44 мм |
| Діаметр | 35 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюмопласт |
| Робоче положення | Універсальне |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 240 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма лампочки | MR11 |
- Ціна: 63 ₴



