
Світлодіодна лампа Feron LB-162 7W 2700K E27 філамент куля
- В наявності
- Код: 40088
83 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодна лампа Feron LB-162 7W 2700K E27 це лампа з серії світлодіодних ламп класичних форм з прозорими колбами, що краще поєднуються з класичними люстрами і бра. Лампи виготовляються за новітньою технологією світлодіодних ниток (LED Filament), що забезпечує високі показники енергоефективності 100Lm / W. Вона являє собою тонку довгу основу, на якій встановлені світлодіодні кристали дуже маленького розміру, покриті шаром люмінофора. Завдяки такій технології і конструкції ламп, вони за зовнішнім виглядом і характеристиками світіння максимально близькі до ламп розжарювання. Адже саме лампи розжарювання створюють неповторну гру світла на гранях кристалів класичних люстр.
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від партії.
ВСІ лампочки перед відправкою перевіряються на справність !!! Гарантійний термін 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 70 Вт |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Кут свічення | 300 град. |
| Максимальна колірна температура | 2700 К |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 7 Вт |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Форма лампочки | Кулька |
| Цоколь | E27 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 75 мм |
| Діаметр | 45 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Робоче положення | Універсальне |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 700 лм |
- Ціна: 83 ₴



