
Світлодіодна лампа Feron LB-65 30W E27 6400K
- В наявності
- Код: 01516
218 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодна лампа Feron LB-65 30W E27 6400K-це потужна лампа з серії HI-POVER. Призначена для освітлення складських, виробничих, промислових та інших приміщень. Корпус ламп виготовлений з сучасної теплостійкою пластмаси та спрощеної алюмінієвої форми, зберігає всі необхідні параметри для тепловідведення. Тепловий режим світлодіодів повністю відповідає такій конструкції корпусу. Лампи оснащені IC-драйверами, захищає їх від перепадів напруги. Крім того, в лампах Standard, як і в інших світлодіодних лампах Feron, відсутні пульсації, які забезпечують комфортний режим її роботи. Таким чином, дана серія ламп поєднала в собі сучасні інноваційні матеріали, висока якість виробництва і естетичну привабливість. Лампа є аналогом лампи розжарювання потужністю 300W. Має тривалий ресурс роботи, становить 30 000 годин.
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від партії.
ВСІ лампочки перед відправкою перевіряються на справність !!! Гарантійний термін 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 300 Вт |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Кут свічення | 200 град. |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 30 Вт |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Форма лампочки | Капсула |
| Цоколь | E27 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 137 мм |
| Діаметр | 80 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Кількість в упаковці | 20 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюмопласт |
| Робоче положення | Вертикальне |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 2500 лм |
- Ціна: 218 ₴



