
Світлодіодний світильник Feron AL2111 20W 5000К скляне обрамлення вбудований
- Немає в наявності
- Код: 01583
556 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодний вбудований неповоротний світильник Feron AL2111 20W 5000 К - є аналогом світильників типу downlight. Використання світлодіодного світильника дозволяє зекономити 90% електроенергії, у порівнянні зі світильниками у яких використовуються лампи розжарювання та більше 50%, у порівнянні з тими, в яких використовуються енергоощадливі лампи. Мають значний ресурс роботи до 30 000 годин, завдяки використанню передових технологій виробництва та сучасних матеріалів і комплектуючих. Це екологічний світильник - в ньому відсутні інфрачервоні на УФ випромінювання. Світильник вмикається миттєво та забезпечує рівномірне, яскраве, стабільне свічення без мерехтіння та бліків. Це створює комфортні умови як для роботи, так і відпочинку. Світильник дуже простий в підключенні та монтажі. Світлодіодні світильники TM Feron - це сучасний надійний продукт високої якості для освітлення житлових, адміністративно-офісних, торговельних, громадських та інше. приміщень.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Гарантія 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Матеріал каркасу | скло, Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 35 см |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 200 см |
| Вбудований розмір | 168 mm |
| Користувальницькі характеристики | |
| Світловий потік | 1600 |
- Ціна: 556 ₴



