Топ

Настільна акамуляторна LED лампа Videx ( TF01)
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 25946 / VL-TF11W
830 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільна акамуляторна LED лампа VIDEX є чудовою заміною традиційних настільних ламп, і вона чудово зарекомендувала себе , як для освітлення столів школярів і студентів, так і для освітлення робочих поверхонь в офісах.
Стильний, сучасний дизайн і приємний колір світла.Три режими роботи бездоганно якісніх світлодіодів
Сенсорний вимикач. 6 годин автономної роботи. Можливість підзарядки від павербанку. Індикатор зарядки акумулятора. Ресурс 40 000 годин.
Гарантія 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 340 г |
| Висота | 262 мм |
| Довжина | 74 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Ширина | 74 мм |
| Основна | |
| Світлоаий потік | 200 Lm |
| Якість світла | 90 Ra |
| ресурс Роботи | 40000 рік |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
- Ціна: 830 ₴





