Світлодіодний підвісний неповоротний світильник Feron AL514 18W 4000 К - є аналогом світильників типу downlight. Використання світлодіодного світильника дозволяє заощадити 90% електроенергії, в порівнянні зі світильниками в яких використовуються лампи розжарювання і більше 50%, в порівнянні з тими, у яких використовуються енергоощадливі лампи. Мають значний ресурс роботи до 30000 годин, завдяки використанню передових технологій виробництва та сучасних матеріалів і комплектуючих. Це екологічний світильник - в ньому відсутні інфрачервоні на УФ випромінювання. Світильник включається миттєво і забезпечує рівномірне, яскраве, стабільне світіння без мерехтіння і відблисків. Це створює комфортні умови як для роботи, так і відпочинку. Світильник дуже простий в підключенні і монтажі. Світлодіодні світильники TM Feron - це сучасний надійний продукт високої якості для освітлення житлових, адміністративно-офісних, торгових, громадських та інших приміщень.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Гарантія 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 18 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 55 мм |
| Діаметр | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Міцність | 18 Вт |
| Тип вимикача | Настінний |
- Ціна: 502 ₴



