
Трековий світильник Feron ML338 білий ( під лампу MR16 GU10)
- В наявності
- Код: 40113
424 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Однофазні трекові системи - дуже популярне рішення в сфері декоративної підсвітки торгових, житлових та інших приміщень. Це кращий варіант для створення спрямованого освітлення, вони підкреслюють деталі інтер'єру або можуть перетворити будинок в справжню арт-галерею. Переміщення світильників вздовж шинопроводу дозволяє створювати необхідні акценти в освітленні. Комплектуючі до трекових дозволяють побудувати будь- яку конфігурацію конструкції шинопроводу безпосередньо на стелі. Дана модель світильника має патрон GU10. Це дає змогу самостійно вибрати для них лампу з найкращою яскравістю і температурою для вашого інтер'єру. Також мають зйомне фіксуюче кільце, що перекриває контури лампи, завдяки цьому вони виглядають цілісною конструкцією без зайвих елементів та зазорів. У світильників зручно регулювати напрямок світлового променя: на 350° по горизонтальній осі, на 80° по вертикальній осі. Міцний корпус із алюмінію, якісні електронні компоненти та комплектуючі.
Напруга 170-265V, Частота 50Hz, Патрон GU 10. Тип лампи MR-16, Ступінь захисту ІР 40, Матеріал корпусу алюміній, Спосіб підключення однофазний. .Розмір 70*200 мм
Гарантія 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Встановлення | Стельова |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | GU10 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 200 мм |
| Діаметр | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | трековий |
- Ціна: 424 ₴









