
Вбудований світильник Feron ML345 білий
- В наявності
- Код: 40117
230 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Вбудовані світильники Feron ML345- це стильні світильники, ідеально підійдуть для обробки сучасних, лаконічних і більш стриманих інтер'єрів, виконаних в стилі hi-tech, мінімалізм і техно.
Дизайн моделей дозволяє встановити такі світильники не тільки в інтер'єрах житлових приміщень, а й в приміщеннях кафе, ресторанів, готелів і т.
Можуть використовуватися в якості як основного освітлення, так і для створення світлових акцентів в певних ділянках приміщення, або на окремих предметах інтер'єру.
Дизайн. Завдяки поворотному плафона можливо регулювати напрямок світлового потоку. Світильники поєднуються схожим дизайном зі світильниками ML304 / 305 і можуть використовуватися для створення єдиного архітектурного стилю.
Якість конструкції. Корпус світильника виконаний з алюмінію.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Напруга мережі | Дванадцять, 220~240 В |
| Спрямоване світло | Так |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Тип цоколя | G5.3 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 97 мм |
| Діаметр врізного отвору | 78 мм |
| Ширина | 97 мм |
| основна | |
| Тип лампи | MR16 |
- Ціна: 230 ₴






