
Вбудований світильник Feron DL8280 (білий)
- В наявності
- Код: 40031
77 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світильник DL0375 може використовуватися в якості як основного освітлення, так і для світлових акцентів в певних ділянках приміщення, чи на окремих предметах інтер'єру. Лаконічний та універсальний дизайн дозволяє встановити такі світильники у будь-якому типі інтер'єру та приміщенні - у житлових, торговельних та адміністративних приміщеннях, кафе, ресторанах, готелях тощо. Конструкція кріплення лампи передбачає її поглиблене розташування, що відповідає останнім тенденціям в дизайні інтер'єрів, та дозволяє створити акцентоване освітлення. Такий спосіб розташування лампи створює максимально м'яке, приємне та комфортне для сприйняття світла, без ефекту засліплення. Світильник виготовлений з високоякісного термостійкого пластику, що не жовтіє в процесі експлуатації. По своїм характеристикам такі світильник нічим не поступаються світильникам з металевими чи іншими комплектуючими. Завдяки поворотному плафону можливо регулювати напрям світлового потоку.
Використовувати тільки зі світлодіодною лампою.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | Дванадцять, 220~240 В |
| Спрямоване світло | Так |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Тип цоколя | G5.3 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 29 мм |
| Діаметр | 90 мм |
| Діаметр врізного отвору | 80 мм |
| основна | |
| Тип ламп | MR16 |
- Ціна: 77 ₴





