Топ

Світлодіодний світильник Feron AL5080 8W підсвітка картин
- Немає в наявності
- Код: 29661
685 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний світильник AL5080- це накладний неповоротний світильник який використовується для підсвічення картин, дзеркал, а також може слугувати підсвіткою біля ліжка, чи звичайним бра. Підходять для установки на стіну або меблі. Має значний ресурс роботи в 30 000 годин, завдяки використанню передових технологій виробництва та сучасних матеріалів і комплектуючих. Це екологічний світильник - в ньому відсутні інфрачервоні на УФ випромінювання. Світильник вмикається миттєво та забезпечує рівномірне, яскраве, стабільне свічення без мерехтіння.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Гарантійний термін 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 8 Вт |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал розсіювача | Матовий полікарбонат |
| Розмір | 400*106*42 мм |
| Світловий потік | 640 |
| Колір корпусу | хром |
- Ціна: 685 ₴


