
Накладний поворотний світильник AL530 10W чорний
- В наявності
- Код: 29865
388 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Накладний поворотний світильник AL530 10W-це світлодіодний накладний світильник з світлодіодом типу COB може використовується в якості як основного, так акцентного освітлення у сфері інтер'єрної підсвітки житлових, торговельних та адміністративних приміщень, кафе та ресторанів, виставкових залів, галерей та інших. Лаконічний універсальний дизайн та компактні розміри дозволяють встановити такий світильник у будь-якому інтер'єрі. Використання світлодіодного світильника дозволяє економити 90% електроенергії, у порівнянні зі звичайними лампами розжарювання, та 40% у порівнянні з енергоощадливими лампами. Має значний ресурс роботи 50 000 годин, завдяки використанню передових технологій виробництва та сучасних матеріалів і комплектуючих. Це екологічний світильник - у ньому відсутні інфрачервоні на УФ випромінювання. Світильник вмикається миттєво та забезпечує рівномірне, яскраве, стабільне свічення без мерехтіння, також має зручне регулювання напряму світлового променя.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Гарантійний термін 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Колір світіння | Білий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 160 см |
| Діаметр | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал розсіювача | Лінза |
| Світловий потік | 850 |
| Кут розсіювання | 35° |
| Основна | |
| Світлова температура | 4000 K |
- Ціна: 388 ₴


