
Накладний світлодіодний світильник Feron AL521 5W білий квадрат
- Немає в наявності
- Код: 29829
202 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Накладний світлодіодний світильник AL521 5W- накладний неповоротний світлодіодний світильник.Це універсальний світильник, що може вирішувати безліч задач, перш за все з акцентної підсвітки: підсвічування ніш, шаф та полиць, робочих областей (на кухні або в кабінеті), підсвічування сходів та інше. Лаконічний універсальний дизайн та компактні розміри дозволяють встановити такий світильник у будь-якому інтер'єрі. Використання світлодіодного світильника дозволяє економити 90% електроенергії, у порівнянні зі звичайними лампами розжарювання, та 40% у порівнянні з енергоощадливими лампами. Має значний ресурс роботи в 50 000 годин, завдяки використанню передових технологій виробництва та сучасних матеріалів і комплектуючих. Це екологічний світильник - в ньому відсутні інфрачервоні на УФ випромінювання. Світильник вмикається миттєво та забезпечує рівномірне, яскраве, стабільне свічення без мерехтіння, також має зручне регулювання напряму світлового променя.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Гарантійний термін 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал розсіювача | Стекло |
| Світловий потік | 360 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Кут розсіювання | 60° |
| Основна | |
| Світлова температура | 4000 K |
- Ціна: 202 ₴




