Хіт продаж

Карданний світильник Feron DLT202 білий
- В наявності
- Код: 29771
355 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Карданний світильник Feron DLT202 - під лампу типу MR-16 використовується в якості як основного, так і акцентного освітлення, оскільки дозволяє регулювати напрямок світлового потоку. Кут нахилу світильника складає до 30º в кожній з двох площин. Це забезпечує гнучкість при плануванні світлових акцентів, надаючи можливість створення яскравого освітлення однієї або декількох зон, чи акцентовано підсвічувати окремі об'єкти. Найчастіше використовується у сфері інтер'єрної підсвітки торговельних та адміністративних приміщень, кафе та ресторани, виставкових залів, галерей, а також побутових приміщень.
Якість конструкції. Корпус світильника виконаний з алюмінію.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Спрямоване світло | Так |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Тип цоколя | G5.3 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 43 мм |
| Довжина | 225 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр врізного отвору | 200*105 мм |
| основна | |
| Тип лампи | MR16 |
- Ціна: 355 ₴



