Світлодіодний вбудований поворотний світильник Feron AL252 5W 4000K належить до лінійки світильників серії Professional - це сучасні освітлювальні прилади, що розроблені спеціально для сегменту комерційного освітлення та призначені, перш за все, для освітлення торговельних, адміністративно-офісних, громадських, медичних та інших. типів приміщень. Дизайн та конструкційне рішення світильника розроблені та оптимізовані саме для потреб та задач, які вирішують фахівці зі сфери комерційного освітлення. Використання світильника Feron Professional забезпечує економію електроенергії до 80%, у порівнянні зі звичайними лампами. Світильник обладнань вбудованим драйвером, що забезпечує стабільну роботу в діапазоні напруги 170-265V. Світильник має потужний радіатор, який створює необхідний рівень охолодження світлодіодів в умовах експлуатації, що притаманні сфері комерційного освітлення. Це попереджує їх завчасну деградацію та забезпечує стабільний світловий потік впродовж всього ресурсу роботи.Ресурс таких світильників складає 50 000 годин.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Гарантійний термін 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Напруга мережі | 175~250 В |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Спрямоване світло | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Діаметр | 85 мм |
| Діаметр врізного отвору | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс в кольоропередачі | 80 |
| Матеріал розсіювача | Стекло |
| Світловий потік | 425 |
| Тип світлодіодів | LED COB |
| Кут розсіювання | 35° |
| Колірна температура | 4000 |
- Ціна: 211 ₴




