
Світлодіодний світильник Feron AL5020 52W 6500K білий
- В наявності
- Код: 01667
275 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодний лінійний світильник Feron AL5020 52W 6500К - є аналогом люмінесцентних світильників типу ЛПО хТ8. Використання світлодіодного світильника дозволяє економити 50% електроенергії, у порівнянні зі звичайними люмінесцентними світильниками ЛПО 2хТ8. Має значний ресурс роботи в 30 000 годин, завдяки використанню передових технологій виробництва та сучасних матеріалів і комплектуючих. Це екологічний світильник - в ньому відсутні інфрачервоні на УФ випромінювання. Світильник вмикається миттєво та забезпечує рівномірне, яскраве, стабільне свічення без мерехтіння. Призначений для освітлення адміністративних приміщень, торгових площ, коридорів, сходових прольотів, складських, виробничих та підсобних приміщень, АЗС та інше.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Гарантія 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Прозорий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна температура | 6500K |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 52 Вт |
| Світловий потік | 4100 лм |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Лінійна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 23 см |
| Довжина | 1200 см |
| Ширина | 60 см |
- Ціна: 275 ₴


