
Світлодіодний світильник Feron AL5053 36W 6400K білий
- В наявності
- Код: 28716
1 334 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодний лінійний світильник Feron AL5053 36W 6400 К - є аналогом люмінесцентних світильників типу ЛПО 2хТ8. Використання світлодіодного світильника дозволяє економити 50% електроенергії, у порівнянні зі звичайними люмінесцентними світильниками ЛПО 2хТ8. Має значний ресурс роботи в 30 000 годин, завдяки використанню передових технологій виробництва та сучасних матеріалів і комплектуючих. Це екологічний світильник - в ньому відсутні інфрачервоні на УФ випромінювання. Світильник вмикається миттєво та забезпечує рівномірне, яскраве, стабільне свічення без мерехтіння. Призначений для освітлення адміністративних приміщень, торгових площ, коридорів, сходових прольотів, складських, виробничих та підсобних приміщень, АЗС та інше.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Гарантійний термін 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна температура | 6500K |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 36 Вт |
| Світловий потік | 2800 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Лінійна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 см |
| Довжина | 1210 см |
| Ширина | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат |
| Матеріал розсіювача | Матовий полікарбонат |
- Ціна: 1 334 ₴



