
Тротуарний світильник Feron SP4111 3W 6400K
- В наявності
- Код: 32013
566 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Тротуарний світильник Feron SP4111 3W 6400K це світлодіодний світильник що використовуються для підсвічення тротуарів та паркових доріжок, сходів, ландшафтної та архітектурної підсвітки. Встановлюються в ґрунт вздовж доріжок або безпосередньо в самі доріжки. Для фасадної підсвітки світильники встановлюють в ґрунт безпосередньо біля стін будівлі, тому світловий промінь дає гарний світловий малюнок на стіні. Міцний корпус з литого під тиском алюмінію забезпечує необхідний тепловідвід. Механічну міцність також забезпечує зовнішня рамка із нержавіючої сталі, а використання високоякісних силіконових ущільнювачів забезпечує високий ступінь захисту від пилу та вологи. Оптичний блок захищений ударостійким загартованим склом. Для монтажу світильника в комплект входить спеціальний пластиковий бокс. Кабель 0,2 м. Максимально допустиме навантаження на світильник складає 2 тони.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Гарантійний термін 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Діоди |
| Застосування освітлення | Для освітлення ландшафтів |
| Колір корпусу | Металік |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Кількість світлодіодів | 3 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Сталь, Скло |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 3 Вт |
| Робоча напруга (В) | 85-265 |
| Світловий потік | 180 лм |
| Спосіб монтажу | Вкопуваний |
| Спосіб освітлення | Контурне освітлення |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Термін служби | 4 років |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Розміри | |
| Висота | 9 см |
| Діаметр | 10 см |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 80 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр. | 62 мм |
| Кут розсіювання | 24° |
- Ціна: 566 ₴

