Топ

Грунтовий світильник Feron SP1402 5W 5000K
- В наявності
- Код: 32262
400 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Грунтовий світильник Feron SP4102 5W 5000K це світлодіодний світильник використовується для підсвічування тротуарів і паркових доріжок, сходів, ландшафтного і архітектурного підсвічування. Встановлюється в грунт уздовж доріжок або безпосередньо в самі доріжки. Для фасадної підсвічування світильники встановлюють у ґрунт безпосередньо біля стін будівлі, тому світловий промінь дає гарний світловий малюнок на стіні.
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від партії
Гарантійний термін 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Діоди |
| Застосування освітлення | Для освітлення ландшафтів |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 5 Вт |
| Світловий потік | 400 лм |
| Спосіб монтажу | В грунт |
| Спосіб освітлення | Контурне освітлення |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Переносне |
| Розміри | |
| Висота | 26.5 см |
| Діаметр | 5.9 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кут випромінювання світла | 38 град. |
- Ціна: 400 ₴



